PROBUDILA SE ZVER U NJEMU: Mitrović ponovo rešeta mreže!

ponovo trese mreže

Napadač reprezentacije je opet onaj stari

Aleksandar Mitrović ponovo je bio strelac. Drugi meč zaredom, srpski reprezentativac zatresao je mrežu protivnika. Posle Blekburna, loptu iz mreže vadio je i golman Hadersfilda, a Fulam je slavio sa 2:1.

Duel prošlosezonskih članova Premijer lige nije bio previše zanimljiv u prvom poluvremenu, ali čim je krenulo drugo, usledila su uzbuđenja. U 51. minutu Aleksandar Mitrović je doneo prednost gostima. Jedan odbrambeni igrač Hadersfilda je želeo da spase loptu, da ne ode u korner, pa je ubacio u srce peterca. Srbin je spremno dočekao i glavom poslao u mrežu Grabare.

Ipak, radost Fulama nije dugo trajala. Samo šest minuta kasnije Karlan Grant je doneo izjednačenje domaćinu, ali je Kavaljero u 80. minutu doneo pobedu Fulamu.