NEVREME U SLOVENIJI ODNELO DANAK: Crno-beli siloviti, ali nezgodna povreda zabrinula je stručni štab!
Pripreme fudbalera Partizana u Sloveniji, Foto: Partizan.rs/miroslav Todorović

pripreme u sloveniji

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz lajv-blog

Fudbaleri Partizana ubedljivo su savladali Beltince (6:0) u prvoj proveri na slovenačkom Pohorju.

Poveli su u 20. minutu golom Ivanovića na asistenciju mladog Pavlovića, a samo par minuta kasnije je Dominik Dinga upisao svoj prvenac u crno-belom dresu.

U nastavku duela je viđena prava provala oblaka, ali igrači nisu napuštali teren iako je bio totalno natopljen. Na poluvreme se otišlo rezultatom 2:0.

Drugi deo meča doneo je ofanzivu crno-belih, pa je golobradi Lakčević iskoristio odbitak golmana posle šuta Ožegovića i takođe postigao svoj prvi gol u Partizanu za 3:0.

Samo koji minut kasnije je Ožegović pogodio mrežu Zvera, a pomenuti Lakčević je izgleda povredio preponu i morao da napusti teren 20-ak minuta pre kraja meča.

Na 5:0 povisio je Svetozar Marković golom u 83. minutu posle centaršuta Tošića, da bi Ožegović sa bele tačke u poslednjim trenucima meča postavio konačnih 6:0.

Zanimljivo, domaći tim je zapretio samo jednom na meču i to u 70. minutu utakmice.

Naredni meč crno-beli igraju na stadionu Stožice protiv ljubljanske Olimpije i to će biti ozbiljna provera za Partizan. Direktan prenos meča mogli ste da pratite uz lajv-blog.

90. minut - Ožegović sa penala postavlja konačnih 6:0

83. minut - Petarda! Marković je iskoristio centaršut Tošića i pogodio za 5:0

72. minut - Povreda mladog Lakčevića koji je morao da napusti teren

63. minut - Ožegović je pogodio! 4:0 za crno-bele!

60. minut - 3:0 za Partizan! Strelac je mladi Lakčević koji je iskoristio odbitak posle šuta Ožegovića.

25. minut - Dinga je postigao prvenac! Partizan vodi 2:0.

22. minut - Provala oblaka na Pohorju

20. minut - Na asistenciju Pavlovića, gol je postigao Ivanović.

17:20 - Fudbaleri Partizana se zagrevaju pred meč uz košarku, a pogledajte i kako izgleda teren gde će se odigrati utakmica