POBEDA ZVEZDE ZA KRAJ PRIPREMA, REZERVISTI SE NAMEĆU MILOJEVIĆU: Proradio napad crveno-belih, Simić se razigrao!

ESPERSO NA LICU MESTA

Najzanimljivije detalje sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Fudbaleri Crvene zvezde pobedom su okončali pripreme u Austriji, pošto su savladali austrijskog drugoligaša Blau Vajsa sa 3:1.

Vladan Milojević je na ovom meču pružio priliku igračima koji nisu imali toliko prostora u prethodnim duelima, a oni su pokazali da poseduju kvalitet i da ne žele olako da se pomire sa epitetom rezervista.

Zvezda je slomila otpor Austrijanaca tek u finišu drugog poluvremena, kada je prvo Simić pogodio posle asistencije Vulića, da bi se ubrzo u strelce upisao i Lorenco Ebesilio, koji je matirao golmana Blau Vajsa udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Mehmeti je smanjio rezultat u 85. minutu, ali tri munuta kasnije je tačku na pobedu crveno-belih stavio je Miloš Vulić nakon lepe timske akcije i dodavanja Ebesilija.

Najzanimljivije detalje sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

88' - Sjajna akcija Zvezde, koju je u gol pretvorio Miloš Vulić.

85' - GOOL. Mehmeti smanjuje rezultat.

82' - GOOOL: Lorenco Ebisilio je postigao veoma lep pogodak sa distance. Zvezda vodi sa 2:0, asistencija se piše Veljku Simiću.

79' - GOOOL: Vodi Crvena zvezda sa 1:0, strelac je Simić, koji je materijalizovao pravovremen pas Vulića.

69' - Prvi put na terenu u dresu crveno-belih je vezista Kanjas!

58' - Odličan udarac Krstovića sa distance, ali brani golman Austrijanaca.

46' - Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena: Zvezda - Blau Vajs 0:0

39' - Aplauz publike zaradio je mladi bek Konatar, nakon šuta sa distance.

23' - Velika šansa za Simića, kome je nesebično dodao loptu Krstović, ali dobra reakcija protivnika zaustavila je napad.

9' - Posle početnog ispitivanja snaga, Jirka je imao šansu, ali je njegov udarac završio pored gola.

18:00 - Utakmica je počela.