Orlići razbili Andoru za drugo mesto na tabeli, Živković dvostruki asistent! (FOTO)

IGRALI SE SRBI

Omladinci su osvojili velika tri boda na gostovanju jer su pobedili nemoćne domaćine sa čak 4:0 u kvalifikacijama za EURO 2017. godine
Objavljeno: 19:34h
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije Andoru
4:0, u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2017. godine u Poljskoj tabeli
Danski golman poklonio Orlićima remi na startu kvalifikacija za EP! (VIDEO) Srbija je povela golom Srđana Babića u 29. minutu posle asistencije Urošu Đurđeviću kod gola u 40. minutu.
Tri gola Srbiji doneo je Ognjen Ožegović golom iz jedanaesterca u 59. minutu Nikola Maraš u 87. minutu, posle dodavanja Saše Lukića. Dvostruki asistent Živković je odigrao prvu takmičarsku utakmicu Partizana izbacila iz prvog tima jer nije želeo da
Reprezentacija Srbije sada u Grupi 2 ima 13 bodova iz šest utakmica i zauzima poslednja sa tri boda iz sedam mečeva. Italija je prva sa 16 bodova, Slovenija je treća sa 12, Irska je sakupila devet