MESIJEVA ARGENTINA JE PLAČ MAJKE BOŽIJE: Sad je i Katar ispred njih, a san o tituli je fantazija!

Kopa Amerika

Ne ide Argentincima nikako u Brazilu

Objavljeno: 08:50h

Argentina i Lionel Mesi su popili još jednu šamarčinu na Kopa Amerika, a sam pogled na tabelu u njihovoj grupi izaziva plač kod svakog stanovnika te zemlje.

"Gaučosi" su odigrali mršavih 1:1 protiv Paragvaja i sada se nalaze čak i ispod Katara na tabeli i više se ne pitaju ni za šta u svojoj grupi.

San Lionela Mesija za makar jednim trofejom sa reprezentacijom ostaće po svemu sudeći "pusti sanak", jer je igra čete Lionela Skalonija "plač majke Božije" što bi se reklo.

Kolumbijci su ih nokautirali 2:0, a Paragvajci su se potrudili da i dalje ostanu u nokdaunu kada je Sančez pogodio za 1:0 u 37. minutu.

Mesi je uspeo da izjednači u 57. minutu sa "bele tačke", a poraza je Argentince spasio golman Armani koji je odbranio penal Gonzalezu.

U poslednjem kolu ko prolazi dalje će odlučivati Kolumbija koja je sigurna i Paragvaj koji bi pobedom osigurao prolaz dalje, dok bi Argentina morala da se nada da bude najbolja u rangiranju trećeplasiranih ekipa iz grupa.