Zvezda 80. golom oborila Muslinov rekord i razbila Novi Pazar! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE, 26. KOLO

Izabranici Miodraga Božovića došli su do najubedljivije pobede u Novom Pazaru, a "plavi" su primili čak četiri pogotka
Objavljeno: 17:01h
Fudbaleri Crvene zvezde došli su do dugo čekane pobede, ovog puta u Novom Pazaru 4:0, kojom su produžili trijumfalni niz, a time oborili rekord
predvodio Slavoljub Muslin. Kiksirao je nekoliko puta, ali se iskupio postizanjem 77. gola Zvezde u ovoj sezoni! (VIDEO)
Ovo je bila 24. pobeda crveno-belih u Superligi, a sada su statistički gledano Evropi Seltik sa 25, 28 i Benfika sa 29. Sa
480 minuta! Crveno-bela paljba: Za 15 minuta spakovali tri komada Novopazarcima! (VIDEO)
U prvih dvadesetak minuta meča nije bilo pravih prilika, a Novi Pazar
Kahrimana Odbrana Zvezde bila je "klimava" zbog čestih grešaka Aleksandra Lukovića Lučo Ibanjez.
Svega 9 minuta kasnije usledila je kontra crveno-belih preko Damijena Le Taleka Pazara potpuno je ispala, a Francuz je uposlio samog Vijeiru Živkovića
Potpuno degradirani domaći fudbaleri počeli su da greše, pa su četiri minuta kako nije trebao.
Posle prvih 45 minuta bilo je jasno ko je pobednik u ovom duelu, a Le Talek igrao se 65. minut.
To je bilo nedostižno za Novi Pazar koji do kraja susreta nije stvorio priliku
Evo kompletne statistike na kraju meča.
Printscreen/Flashscore.com
Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
Sva dešavanja pre, za vreme i posle utakmice mogli ste da pratite uživo uz Espreso.co.rs 92. minut - KRAJ UTAKMICE! NOVA POBEDA CRVENE ZVEZDE, 24. U NIZU, ČIME JE OBOREN REKORD PO BROJU UZASTOPNIH TRIJUMFA! 86. minut 76. minut 68. minut - GOOOOOL!
65. minut
Printscreen/Arena Sport
56. minut POČELO JE DRUGO POLUVREME U NOVOM PAZARU!
KRAJ PRVOG POLUVREMENA, BEZ MNOGO PROBLEMA CRVENO-BELI SU DOŠLI DO VELIKE PREDNOSTI POSLE PRVIH 45 MINUTA! 43. minut - GOOOOOL! Autogol Jasmina Trtovca!
42. minut - 38. minut - GOOOOOL!
34. minut 28. minut - GOOOOOOL!
24. minut 20. minut -
12. minut Zvezdini navijači polako ulaze na stadion, a ispred njih
6. minut 4. minut 1. minut
MEČ POČEO 15:02