Bajern jedva do pobede protiv Partizanovog rivala, četiri komada Borusije! (VIDEO)

NEMAČKA BUNDESLIGA

Miler nastavio sjajan niz od starta sezone i doneo Bajernu novu pobedu. Borusija nastavlja da melje protivnike
Objavljeno: 13:49h

Tomas Miler nastavio je i ovog vikenda da rešeta protoivničke mreže! Fudbaleri Bajerna osvojili su nova tri boda savlaadavši u Minhenu Augzburg sa 2:1. Ronaldo i Mesi, sklonite se: Miler ove sezone teroriše golmane! (VIDEO) Augzburg je poveo golom Aleksandra Esvajna u 43. minutu i vodio je do same završnice. Učenici Pepa Gvardiole izjedačili su u 77. minutu golom Roberta Levandovskog, a trijumf je doneo Tomas Miler u prvom minutu sudijske nadoknade vremena iz jedanaesterca.

Bundesliga Borusija Menhengladbah - Hamburger 0:3 Bajer Leverkuzen - Darmštat
0:1 Bajern Minhen - Augsburg 2:1 Ingolštat - Volfsburg
0:0 Hanover - Borusija Dortmund 2:4 Herta - Štutgart
2:1 Ajntraht - Keln 6:2 Hofenhajm - Verder Šalke - Majn