Spartak je pravio probleme 45 minuta, a onda je Zvezda uzela stvar u svoje ruke! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE, 27. KOLO

Crveno-beli su slavili nad Subotičanima rezultatom 4:0, a tri gola u drugom poluvremenu postignuta su u razmaku od 18 minuta
Objavljeno: 20:05h
Fudbaleri Crvene zvezde došli su do 23. uzastopnog trijumfa "Rajko Mitić" ubedljivo savladan Spartak iz Subotice sa 4:0.
Goreo je Sever: Delije spektakularnom bakljadom otvorile drugo poluvreme protiv Spartaka! (VIDEO) U prvom poluvremenu nismo imali mnogo šta zanimljivo da vidimo
a prvih 45 minuta "spasio" je jedanaesterac zaustavio rukom.
Ugo koristi svaku šansu: Rutinska egzekucija Portugalca za 18. gol u sezoni! (VIDEO)
Da li je opravdano dosuđen penal za Crvenu zvezdu protiv Spartaka? (VIDEO)
Samo što se nastavio meč, Mihailo Ristić je pokazao
Ugo Vijeira je svojim 18. pogotkom u s na listi strelaca.
Samo osam minuta kasnije, isti fudbaler oboren je u kaznenom
bio siguran.
Tako je meč i završen, više golova nije bilo, ali je publika uživala najvećem stadionu.
Crveno-beli su ovom pobedom osvojili 74. bod u prvenstvu Srbije, pa sada imaju 31 Borca, odnosno 32 od Partizana, koji će svoj meč odigrati u Čukaričkim
Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
Rezultati:
Printscreen/Flashscore.com
Meč sa stadiona "Rajko Mitić" uživo ste mogli da pratite uz naš portal, Espreso.co.rs KRAJ UTAKMICE, NOVA, OČEKIVANA POBEDA CRVENE ZVEZDE! 80. minut - Sve je već poznato 65. minut - GOOOOL! Ponovo je Ibanjez bio precizan sa bele tačke, posle pada Uga Vijeire ispred gola Budimira Janoševića.
57. minut - GOOOOOL! Ugo Vijeira dolazi do svoj 18. pogotka u sezoni, čime se ustalio na prvom mestu liste strelaca.
46. minut - GOOOOOL! Sjajno je počelo poluvreme po Zvezdu jer je Mihailo Ristić duplirao prednost.
45. MINUT - GOOOOOOL! IBANJEZ JE BIO PRECIZAN SA 11 METARA!
44. minut
40. minut 36. minut - Poprilino dosadno na najvećem srpskom stadionu 25. minut
18. minut
10. minut 7. minut -
1. minut
18:00 - Sve je spremno za početak meča! 17:50- Spartak je ovako odoleo Partizanu