LUDNICA U LIVERPULU: Kakav Istanbul, kakav Milan, Vajnaldum je upravo postao nova ikona Enfilda!
Liverpul - nekad i sad, Foto: EPA/Neil Hall, Printscreen/Youtube

2005. se ponavlja 2019.

Ernesto Valverde je uspeo da prokocka čak tri pogotka prednosti

Objavljeno: 22:32h

Kakvo ludilo u Liverpulu, gde su Redsi od 56. minuta poravnali ukupan rezultat dvomeča na 3:3, podsetivši na onaj istorijski preokret u finalu Lige šampiona protiv Milana u Istanbulu.

Posle sedmog minuta, kada je Divok Origi postigao vodeći pogodak, pravu slamku spasa za Redse, nada na Enfildu je naglo skočila.

I nije bila uzaludna. Žoržinjo Vajnaldum je ušao u igru na poluvremenu umesto povređenog Endija Robertsona, a u 54. i 56. minutu režirao je pravo malo čudo.

Postigao je dva gola za tri minuta, i zauvek ispisao crvenim slovima svoje ime u srcima svih navijača Liverpula, a postao je i prvi čovek još od Rajana Babela, takođe u dresu Liverpula, koji je ušao sa klupe i postigao dva gola.

Na Enfildu je nastao pravi haos, ali videćemo ko će se poslednji smejati...

Barsini navijači, poput Milanovih one 2005. godine, sigurno nisu ni sanjali šta može da se desi u drugoj polovini meča.