KOMPANI IZ MRTVIH DONOSI TITULU SITIJU: Evrogol belgijskog veterana za tugu navijača Liverpula!
Vinsen Kompani je postigao možda i gol za titulu, Foto: EPA

premijer liga, 37. kolo

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Lester na svom terenu rezultatom 1:0 u 37. kolu Premijer lige.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a u nastavku je prvi zapretio Lester preko Medisona, da bi samo koji minut kasnije Kompani "opalio" loptu sa više od 20 metara i postigao možda najlepši gol u svojoj karijeri za veliku radost navijača, a i veliku tugu svih onih kojima je Liverpul u srcu.

Do kraja je ostalo još jedno kolo, a čini se da Liverpul gubi svaku nadu nakon ovog meča na Etihadu.