CRVENO-BELA PETARDA: Zvezda demolirala Vojvodinu na Karađorđu!
Stadion Karađorđe ugostiće fudbalere Vojvodine i Crvene zvezde, Foto: Starsport©

superliga, plej-of 4. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 18:04h

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su savladali Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 4:0.

Sve je počelo sjajnim golom Pavkova u 21. minutu i tim pogotkom je otvorena serija pogodaka tima sa Marakane.

Samo nekoliko minuta kasnije, Vukanović je povisio na 2:0 sličnim golom kao u 160. Večitom derbiju i to je bio rezultat sa kojim se otišlo na veliki odmor.

Vukanović i Pavkov su bili strelci
Vukanović i Pavkov su bili strelci foto: Starsport©

U nastavku je prva zapretila Vojvodina preko Matića koji nije uspeo da iskoristi kiks Milunovića i smanji zaostatak, da bi u 65. minutu odmah po ulasku u igru Ben pogodio za 3:0 i povećao svoj broj golova ove sezone.

Petnaestak minuta kasnije, Čaušić je sa ivice šesnaesterca uputio udarac, Joveljić se našao na pravom mestu i samo skrenuo loptu u mrežu za 4:0.

I onda u 90. minutu Joveljić sa bele tačke postiže drugi gol na meču za konačnih 5:0.

Ekipa Vladana Milojevića može već za vikend da obezbedi titulu kada budu dočekali Mladost na svom stadionu, dok Vojvodina ide na noge Radničkom.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

91. minut - GOOOL: Drugi gol Joveljića za 5:0!

90. minut - Penal za Zvezdu posle kontakta Veselinovića i Joveljića

87. minut - Našao se Ivanić u šansi za gol, ali odbrana domaćina reaguje i izbacuje loptu u korner

80. minut - GOOOL: Joveljić je skrenuo udarac Čaušića i postigao novi gol u crveno-belom dresu!

65. minut - GOOOL: Ben postiže gol odmah po ulasku igru! 3:0 za Zvezdu!

54. minut - Prva prilika za Zvezdu u nastavku, pokušao je Dušan Jovančić sa 18 metara, ali neprecizno preko gola

50. minut - Velika prilika za Vojvodinu posle kiksa Milunovića, međutim Borjan reaguje na vreme

POLUVREME Vojvodina - Crvena zvezda 0:2

37. minut - Opao je tempo meča posle dva Zvezdina gola

30. minut - Pokušaj glavom Rodića posle kornera, ali ništa od 3:0

25. minut - GOOOL: Raspucao se Vukanović! Blickrig Zvezde na Karađorđu!

22. minut - GOOOL: Majstorija Milana Pavkova za 1:0 u Novom Sadu!

1 / 3 Foto: Starsport©

18. minut - Zukić je pokušao da ugrozi gol Borjana, ali Milunović je izblokirao pokušaj mladog fudbalera rođenog 2001. godine

10. matić - Povratnik u srpski fudbal Bojan Matić je uputio udarac ka golu Milana Borjana, međutim lopta je otišla pored stative

3. minut - Prva opasnost pred golom Rockova. Marin je uputio centaršut u srce kaznenog prostora, ali Babić se nije najbolje snašao u toj situaciji

2. minut - Navijači Vojvodine časte zvižducima Mirka Ivanića pri svakom kontaktu sa loptom

16:00 - Počeo je meč u Novom Sadu

15:00 - SASTAVI

Vojvodina: Rockov - Graovac, Veselinović, Saničanin, Devetak - Mitošević, Đurić - Milojević, Zukić, Nešković - Matić

Crvena zvezda: Borjan Stojković, Milunović, Babić, Rodić - Čaušić, Jovančić - Vukanović, Marin, Ivanić - Pavkov