UMETNOST ADEMA LJAJIĆA: Triput asistent, dvaput strelac, ali pogledajte samo ovu golčinu sa 20 metara!
Adem Ljajić postiže golčinu, Foto: Printscreen

KAKVA PARABOLA!

Fantastična partija srpskog reprezentativca, ali i cele njegove ekipe

Objavljeno: 21:25h

Fudbaleri Bešiktaša slavili su na gostovanju Rizeu u okviru 27. kola Superlige Turske sa velikih 7:2.

Velikan iz Istanbula je već u 14. minutu imao dva gola prednosti, a najveće zasluge za vođstvo pripale su srpskom reprezentativcu Ademu Ljajiću koji je zabeležio asistenciju i gol.

Bešiktaš je poveo u osmom minutu golom Domagoja Vide posle kornera koji je izveo Ljajić, a samo šest minuta kasnije usledila je prava bomba u režiji bivšeg fudbalera Partizana. Ljajić je sa 20-ak metara otvorio stopalo i pogodio je dalje rašlje.

Kasnije je Vedat Murići smanjio prednost gostiju u završnici poluvremena, ali se Bešiktaš golom Buraka Jilmaza sredinom drugog dela ponovo odlepio na dva gola razlike, da bi kasnije došao i do rezultata od 7:2 uz dve Srbinove asistencije i jedan gol...