LUKA PREKINUO MUČENJE: Milivojević sa penala doneo pobedu Kristal Palasu! Lisice poslale Hadersfild u Čempionšip!
Luka Milivojević je doneo pobedu svom timu, Foto: AP/Isabel Infantes

PREMIJERLIGA, 33. KOLO

Iako je delovalo da će se meč završiti bez pobednika i golova nije bilo tako

Da nema Luke Milivojevića, Kristal Palas bi se borio za opstanak u Premijerligi.

U 33. kolu najjačeg engleskog fudbalskog takmičenja ekipa čiji je srpski fudbaler kapiten je gostovala Njukaslu. Iako je delovalo da će se meč završiti bez pobednika i golova nije bilo tako.

Jedini gol na meču postigao je upravo Luka Milivojević sa penala u 81. minutu.

Lester je na gostovanju Hadersfildu ubedljivo slavio sa 4:1. Ovim porazom se fenjeraš definitivno oprostio od Premijerlige. Strelci za Lester bili su Tilemans u 24. minutu, Vardi u 48. i 84. minutu sa penala i Madison u 79. minutu, dok je počasni gol za Hadersfild postigao Moj sa penala u 52. minutu.

Premijerliga, 33. kolo

Petak

Sautempton - Liverpul 1:3 (1:1) (Long 9 - Keita 36, Salah 80, Henderson 86)

Subota

Burnmut - Barnli 1:3 (1:2) (Barns 4ag - Vud 18, Vestvud 20, Barns 56)

Hadersfild - Lester 1:4 (0:1) (Moj 52p - Tilemans 24, Vardi 48, 84p, Madison 79)

Njukasl - Kristal Palas 0:1 (0:0) (Milivojević 81p)