SL: Mačva zaustavila Radnički, Vojvodina opet pobedila, a Spartak iz ponora na korak do plej-ofa!
Superliga Srbie, 29. kolo, Foto: Filip Plavčić

superliga srbije

Odigrano je 29. kolo Superlige Srbije

Fudbaleri Spartaka ostali su u igri za plasman u plej-of Super lige, pošto su danas sa 2:0 u 29. kolu pobedili Zemun.

Oba gola u Zemunu dao je Stefan Denković, u 70. i 73. minutu.

Spartak pred poslednje kolo regularnog dela srpskog prvenstva ima 35 bodova, koliko i Radnik, ali uz utakmicu više.

Filip Stuparević
Filip Stuparević foto: FK Voždovac

Bod manje od Spartaka i Radnika ima Voždovac, koji je kao gost sa 1:0 pobedio Rad. Strelac na Banjici bio je Filip Stuparević u 63. minutu.

Rad ima 21 bod, dva više od dinamo Vranja, a tri od poslednjeplasiranog Zemuna.

Nenad Lalatović
Nenad Lalatović foto: Beta/Saša Đorđević

Mačva je uspela da otkine bod Radničkom iz Niša pošto je u Šapcu bilo 0:0.

Ovo je prvi remi izabranika Nenada Lalatovića posle sedam uzastopnih pobeda.

Mladost iz Lučana je na svom stadionu bila bolja od Napretka rezultatom 2:0.

Golove za tim Neška Milovanovića postigli su Bojović u prvom i Radivojević u drugom poluvremenu.

Vojvodina je nastavila pobednički niz pošto je u Surdulici savladala domaći Radnik sa 1:0.

Gol odluke je postigao Tomislav Pajović koji je skrenuo loptu u svoju mrežu.