HAOS U ČEŠKOJ! PLAVŠIĆ DAO GOL, PA PROMAŠIO PENAL: Onda je Kanga rešio meč i zaleteo se na navijače!
Gelor Kanga, Foto: Printscreen/Youtube

LUDNICA!

Upravo je bivši saigrač iz Zvezde pokušao da ga smiri, a vi pogledajte i da li je uspeo u tome...

Praška Sparta je teškom mukom uspela da se plasira u četvrtfinale Kupa Češke i to posle boljeg izvođenja penala protiv Teplica.

Na kraju meča je bilo 1:1, u produžecima su oba tima postigla još po gol, pa je moralo da se pristupi izvođenju jedanaesteraca.

Da nije bilo Srđana Plavšića, koji je na asistenciju Gelora Kange postigao gol u 75. minutu Teplice bi slavile i išle dalje, jer su u 90. minutu dale gol za produžetak.

U penal seriji je Sparta bolje prošla, pošto su Teplice promašile drugi i treći penal. Plavšić je promašio kao treći izvođač za Spartu, a nakon što mu je golman odbranio udarac šutnuo je loptu "nebu pod oblake".

Njegovi saigrači su, međutim, do kraja ostali prisebni, a odlučujući pogodak postigao je Gelor Kanga.

Pošto je već duže vreme u zavadi sa navijačima praškog velikana, čim je rešio meč, skinuo je dres, zaleteo se na njih, i da ga Plavšić i ostali saigrači nisu sprečili, poprilično smo sigurni da bi ušao u klinč sa njima, gde se sigurno ne bi dobro proveo.

Dobro se sve završilo, kako je moglo da bude...