SAUDIJSKI PRINC - ALEKSANDAR PRIJOVIĆ! 2 gola i asistencija za ludi preokret! Rizikovao tešku povredu kod drugog!
Aleksandar Prijović je postigao dva gola i imao asistenciju, Foto: Printscreen/Twitter/@dawriplusksa

Oduševio

Apsolutni heroj navijača Al Itihada je srpski reprezentativac

Konačno je Aleksandar Prijović počeo da dokazuje klasu u Saudijskoj Arabiji.

Srpski centarfor je postigao dva gola i imao asistenciju i preokretu koji je njegov Al Itihad imao protiv Al Batina 4:3 u četvrtfinalu Kupa kralja.

Gubio je njegov tim 2:0 da bi onda Srbin uključio turbo pogon, pa najpre smanjio sa penala na 2:1, da bi potom rizikovao novu povredu (a mečeve reprezentacije je propustio upravo zbog povrede) i postigao gol za izjednačenje u 58. minutu.

Međutim, tu se nije zaustavio pa je u 72. minutu asistirao glavom za 4:2, čime je potvrdio pobedu svoje ekipe i prolazak u polufinale.