NOVI CRNO-BELI SKANDAL: Otkriveno šta je Lazetić rekao Nikoliću, pa je ovaj poludeo, izašao iz igre i razbio staklo
Nemanja Nikolić asistira, samo momenat pre nego što je zamenjen, Foto: Starsport©

LOŠI DANI U HUMSKOJ

Na utakmici u Kruševcu, i pored rezultata od 4:0. dogodila se jedna zabrinjavajuća scena

Objavljeno: 09:21h

Posle prvog poluvremena Kup utakmice u Kruševcu između Partizana i Napretka, i pored dva gola u mreži domaćina, ceo crno-beli svet pričao je o skandalu iz 31. minuta, kada je i pored toga što je asistirao Zakariću za gol, Nemanja Nikolić izveden sa terena, a umesto njega je u igru ušao Zoran Tošić.

Prema svedočenju navijača iza Partizanove klupe, Lazetić je u jednom trenutku sugerisao Nikoliću da se bolje kreće i više „nudi” saigračima. Usledila je neprimerena reakcija Nikolića, koji je treneru odgovorio da ga zameni, ako mu smeta. Lazetić je momentalno poslao Tošića da uđe u igru, piše Žurnal.

Besan zbog toga što je već posle pola sata zamenjen, a nije Lazetića u odluci pokolebala ni asistencija za gol, Nikolić se poneo još jednom krajnje nesportski.

Napuštajući teren na putu ka svlačionici, Nikolić je razbio staklo na vratima, na izlazu iz tunela.