NOVA POBEDA ČUKE: Vranjanci nastavljaju dobro pod Ćurčićem, sada su iščupali bod, ali svi pričaju o Radovom golu!
Fudbaleri Čukarički, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 23. KOLO

Može li Dinamo da se posle svega izdigne iz ambisa?

Objavljeno: 21:40h

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Voždovac sa 3:0, u utakmici 23. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 20. minutu golom Ognjena Mudrinskog iz penala, a prednost je udvostručio Asmir Kajević u 30. minutu. Konačan rezultat postavio je Stefan Šapić u 54. minutu.

Čukarički je prekinuo niz od dva poraza, odnosno tri utakmice bez pobede i sa 42 boda zauzima četvrto mesto na tabeli. Voždovac je pretrpeo 13. poraz u prvenstvu i 11. je na tabeli sa 22 boda.

U 24. kolu Čukarički će narednog vikenda igrati na gostujućem terenu protiv Spartaka, a Voždovac će dočekati Vojvodinu.

Fudbaleri Rada i Dinama iz Vranja odigrali su danas u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici 23. kola Super lige Srbije.

Rad je poveo u 12. minutu golom Gorana Smiljanića, a Dinamo je osvojio bod zahvaljujući golu Željka Dimitrova u 64. minutu.

Beogradski tim nastavio je niz utakmica bez pobede, a posle drugog uzastopnog remija zauzima 13. mesto na tabeli sa 18 bodova.

Dinamo, koji je prekinuo niz od dve pobede i dalje zauzima poslednje, 16. mesto na tabeli sa 14 bodova.

U 24. kolu narednog vikenda, Rad će u Šapcu igrati protiv Mačve, a Dinamo će dočekati Napredak.

Superliga, 23. kolo

Petak Vojvodina – Radnički Niš 0:1 (0:1) (Pankov 47)

Subota Zemun – Mačva 0:0

Mladost – Bačka 5:0 (2:0) (Pejović 11pen, 37, Bojović 57, Pavlović 67, Ristić 90+1)

Napredak – Spartak Subotica 0:0

Radnik – Crvena zvezda 0:1 (0:1) (Gajić 9)

Partizan – Proleter N.S. 3:0 (3:0) (Nikolić 16, Rikardo 40, 45)

Nedelja Čukarički – Voždovac 3:0 (2:0) (Mudrinski 20p, Kajević 30, Šapić 54)

Rad – Dinamo Vranje 1:1 (1:0) (Smiljanić 12 – Dimitrov 64)