Aguero skoro kao Levandovski: Pet komada za 20 minuta za 6:1 protiv Mitrovićevog Njukasla! (VIDEO)

Strašan rafal Argentinca

Argentinac je doneo ne preokret, već veleobrt i na kraju ubedljivi trijumf od 6:1 protiv "svaraka", koje su povele u 18. minutu prvencem Aleksandra Mitrovića
Objavljeno: 18:26h

Napadač minhenskog Bajerna Robert Levandovski je nedavno postigao pet golova za osam minuta protiv Volfsburga (5:1), a u subotu slično je učinio Serhio Aguero! Popularni Kun je u razmaku od 20 minuta (bez odmora na poluvremenu), postigao pet golova za Mančester siti protiv Njukasla! Argentinac je doneo ne preokret, već veleobrt i na kraju ubedljivi trijumf od 6:1 protiv "svaraka", koje su povele u 18. minutu prvencem Aleksandra Mitrovića. Prvo je u 42. minutu doneo izjednačenje. GOAL Aguero Manchester City 1 - 1 Newcastle United by worldfoot Početkom drugog poluvremena viđen je preokret. Manchester City - Newcastle United 2-1 Goal... by football-review Minut kasnije bilo je 3:1 za "građane".

Manchester City - Newcastle United 2-1 Goal... by football-review
U 60. minutu Aguero donosi 5:1. Dva minuta kasnije petim golom okončan je rafal Argentinca.