FUDBALSKA MAGIJA DARKA LAZOVIĆA: Goličina, pa čarobna asistencija u koju su se zaljubili svi na 'Čizmi'!

Serija A, 21. kolo:

Za pobedu Đenove u poslednoj utakmici 21. kola Serije A

Objavljeno: 19:46h

Đenova je slavila na gostovanju Empoliju rezultatom 3:1, a utakmicu je obeležio nekadašnji kapiten Crvene zvezde - Darko Lazović, koji je postigao prelep pogodak i podelio je još lepšu asistenciju.

Gosti su poveli preko Kristijana Kuamea u 18. minutu, a izjednačio je Đovani Di Lorenco u 63. minutu.

Onda je na scenu stupio nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, koji je prvo postigao golčinu sa ivice kaznenog, da bi u 73. minutu prošao u stilu najvećih fudbalskih majstora i brilijantno asistirao za Sanabriju, kome je ostao lakši deo posla.

Đenova je upisala prvu pobedu u gostima ove sezone, skočila je na 13. poziciju u Seriji A sa 23 boda, dok je Empoli 17. sa 17 osvojenih bodova.

Subota

Sasuolo – Kaljari 3:0 (2:0) (Lokateli 9, Babakar 45+4pen, Matri 87)

Sampdorija – Udineze 4:0 (1:0) (Kvaljarela 33 penal, 56 penal, Lineti 68. Gabijadini 78)

Milan – Napoli 0:0

Nedelja

Kjevo – Fjorentina 3:4 (1:2) (Stepinski 38, Pelisije 60pen, Đorđević 89 – Murijel 4, Benasi 27, Kjeza 79, 86/

Parma – SPAL 2:3 (1:0) (Ingleze 11 PEN, 53 – Valoti 79, Petanja 75, Fares 87) Atalanta – Roma 3:3 (1:3) (Kastanj 45, Toloi 59, Zapata 71 – Džeko 3, 33, El Šaravi 40)

Bolonja – Frozinone 0:4 (0:2) (Giljone 18, Ćano 21, 75, Pinamonti 52)

Torino – Inter 1:0 (1:0) (Izo 35')

Lacio – Juventus 1:2 (0:0) (a.g. Čan 59' - Kanselo 74', Ronaldo 88')

Ponedeljak

Empoli – Đenova 1:3 (0:1) (Di Lorenco 63’ – Kuame 18’, Lazović 70’, Sanabrija 73’)