VEČE LUISA SUAREZA: Barsin ples za fudbalske hedoniste, Mesi piše istoriju, neočekivani heroj spasio Real!
Mesi i Suarez, Foto: EPA

19. kolo primere

Grizman doneo minimalnu pobedu Atletiko Madridu

Objavljeno: 17:39h

LIonel Mesi je postigao jubilarni, 400. gol u Primeri i tako postao prvi fudbaler koji je to učinio u istoriji

Kamp Nou je bio mesto fudbalskog uživanja ove večeri, Barselona je demonstrirala šta znači igrati dopadljivo i razmontirala je Eibar sa 3:0!

Junak pobede
Junak pobedefoto: AP

Tandem Mesi - Suarez bio je nerešiva enigma za goste, koji nisu znali šta ih je snašlo kad su Katalonci počeli da plešu po terenu. Dvojac naboljih imao je veliku pomoć u vidu Felipea Kutinja koji se razigrao.

Ipak, junak Barsine pobede bio je Luis Suarez koji je postigao dva pogotka i asistirao je kod gola Mesija.

Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su u meču 19. kola La lige protiv ekipe Levantea rezultatom 1:0. Jedini gol na Vanda Metropolitanu postigao je Antoan Grizman sa bele tačke, u 57. minutu.

Sjajni fudbaler Atletik Bilbaa Injaki Vilijams bio je dvostruki strelac u pobedi nad Seviljom drugi gol je zaista bio impresivan, pošto je u kontri pretrčao pola terena, a imao je i dovoljno snage da zaobiće golmana i pošalje loptu u mrežu.

Fudbaleri madridskog Reala pobedili su Betis u Sevilji u 19. kolu španske La Lige rezultatom 2:1.

Najzaslužniji za trijumf Kraljevskog kluba bio je rezervista Dani Sebaljos, koji je u 88. minutu postigao odlučujući gol.

PRIMERA – 19. KOLO

Petak

Rajo Valjekano – Selta Vigo 4:2 (2:2) /Raul de Tomas 4, 38, 76, Bebe 90+1 – Arauho 12, Maksi Gomez 17pen/