ALAVES NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Džaba Valensiji Parehova bombetina, kad ne ume da brani korner!
Poveda Alavesa, Foto: EPA

18.KOLO PRIMERE

Lud meč u predgrađu Madrida

Fudbaleri Alavesa pobedili su danas na svom terenu Valensiju sa 2:1, u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Valensija je povela u 14. minutu golom Danijela Pareha, a izjednačio je Borha Baston u 21. Pobedu domaćem timu doneo je Tomas Pina u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.

Alaves je ostvario devetu pobedu u prvenstvu i preskočio je Real Madrid na četvrtom mestu na tabeli sa 31 bodom. Real ima bod manje, ali i utakmicu manje.

Valensija je prekinula niz od tri utakmice bez poraza i zauzima 11. mesto na tabeli sa 22 boda.