Odstranjeni Toti sa tribina gledao petardu Rome i video majstoriju Salaha! (VIDEO)

SERIJA A, 26. KOLO

"Vučica" sa 5:0 slavila protiv Palerma i nastavila seriju trijumfa u domaćem šampionatu
Objavljeno: 23:44h

Ne zna Roma za poraz u Seriji A od dolaska Lućana Spaletija i neće ni saznati posle 26. kola. Palermo je stradao na "Olimpiku" i doživeo je debakl od raspoloženih igrača "vučice" koji su zabili pet golova u mrežu gostiju. Edin Džeko doneo je prednost domaćinu posle pola sata igre i to nakon što se propisno obrukao kada je sa 3 metra promašio prazan gol, a Keita je na početku drugog poluvremena sjajnim refleksom povisio na 2:0. Zatim je na scenu stupio ponajbolji igrač Rimljana ove sezone, Mohamed Salah i u samo dva minuta razrešio sve dileme oko pobednika. Prvo je u 60. minutu pokazao svoj najveći kvalitet - brzinu, a onda je oduševio navijače postigavši pogodak iz maltene mrtvog ugla tako što je prebacio golmana. Konačan rezultat je postavio Edin Džeko svojim drugim golom na meču. Serija A, 26. kolo: Petak Bolonja – Juventus 0:0 Subota Verona – Kjevo 3:1 Inter – Sampdorija 3:1 Nedelja Atalanta – Fiorentina 2:3 (Konti 84, Pinilja 90+1 - Fernandez 67, Teljo 81, Kalinić 87) Đenova – Udineze 2:1 (Ćerći 57(p), Laksal 70 - Adnan 33) Sasuolo – Empoli 3:2 (Berardi 41, Defrel 48, 50 - Zjelinski 36, Makarone 70) Torino – Karpi 0:0 Frosinone – Lacio 0:0 Roma – Palermo 5:0 (Džeko 30, 89, Keita 52, Salah 60, 62) Ponedeljak Napoli – Milan 21.00