Goleada za 8 minuta na Marakani: Zvezdina jubilarna 20. pobeda, pogodio i debitant! (FOTO) (VIDEO)

Superliga, 23. kolo

Prvoplasirani crveno-beli slavili su na stadionu "Rajko Mitić" protiv Mladosti sa 2:1 i tako nastavili sjajan niz pobeda u šampionatu
Objavljeno: 16:41h

Posle dvomesečne pauze, nastavljeno je takmičenje u Superligi Srbije, utakmicama 23. kola. Fudbaleri lidera na tabeli Crvene zvezde na našem najvećem stadionu na prolećnoj premijeri savladali su Mladosti iz Lučana sa 2:1. Interesatno je da su mreže mirovale do 73. minuta, a onda u 8 minuta postignuta su tri pogotka! Debitant u crveno-belom dresu, Damijan Le Talek je na centaršut Petkovića glavom sa desne strane glavom doneo vođstvo od 1:0.

U 80. minutu Stevan Luković je nakon dobre akcije izjednačio na 1:1.
Međutim, samo minut kasnije Ugo Vijeira 15. ovosezonskim golom overio 20. jubilarni trijumf tima Miodraga Božovića!
Prvoplasirani crveno-beli su tako na stadionu "Rajko Mitić" protiv Mladosti nastavili sjajan niz pobeda i ostali jedina neporažena ekipa u šampionatu. Crvena zvezda - Mladost Lučani 2:1
Stadion: Gledalaca: Sudija: Strelci:
Crvena zvezda: Mladost Lučani: Superliga, 23. kolo: Petak:
1:1 Subota: 3:0 2:1
1:0 15.00 Nedelja: 14.00 14.00 14.00
Printscreen rezultati.com
TOK MEČA Kraj utakmice. 90+2. minut 90. minut
81. minut - GOOOL! Zvezda opet vodi - 2:1!
80. minut - GOOOL! Mladost poravnava na 1:1!
73. minut - GOOOL! Zvezda vodi sa 1:0!
60. minut
57. minut
55. minut 52. minut
Sve je u dimu od pirotehnike sa severne tribine.
Početak drugog dela meča.
Kraj prvog poluvremena. 45+2. minut
45. minut 43. minut 35. minut
33. minut
19. minut
10. minut 8. minut
3. minut Utakmica je počela.
Robert Kiš Čepegi Poznati su sastavi dva rivala: Crvena zveda (4-1-4-1): Mladost (4-2-3-1): CRVENA ZVEZDA - MLADOST 1:0 Stadion: Gledalaca: Sudija: Strelci: Le Talek 73. Žuti kartoni: Super lige Srbije, 23. kolo Petak 16.00 Subota 14.00 14.00 14.00 15.00 Nedelja 14.00 14.00 14.00