SNEG UBIO FUDBAL: Mačva odolela u zavejanoj Humskoj, crno-beli se novim remijem oprostili od navijača!
Stadion Partizana je pod snegom, Foto: Espreso

superliga, 21. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Fudbaleri Partizana i Mačve zatvorili su jesenji deo Superlige utakmicom bez golova na stadionu u Humskoj - 0:0.

Meč je odigran u izuzetno nehumanim uslovima za igru, pa se postavlja pitanje da li je utakmica uopšte i trebalo da se igra.

Slobodan Urošević, levi bek Partizana je isključen u 45. minutu zbog drugog žutog kartona, pa su crno-beli kompletno drugo poluvreme igrali sa igračem manje. Nije bilo puno prilika, najbliži golu bio je Marković u 61. minutu igre, dok su u par navrata pokušali Pantić, Miletić i Nikolić, ali bez uspeha.

Slobodan Urošević je zaradio isključenje
Slobodan Urošević je zaradio isključenje foto: Dado Đilas

Ovo je osmi remi crno-belih i sada su stigli do 44 boda ove sezone, dok je Mačva uspela da osvoji i 22. bod u dosadašnjem toku prvenstva.

Ekipa Crvene zvezde ima 12 bodova više od Partizana uz meč manje koji treba da odigraju u subotu protiv Čukaričkog na Banovom brdu.

Superliga Srbije se nastavlja 16. februara, a Partizan svoj meč igra u gostima sa Bačkom, dok će Šapčani ugostiti Mladost iz Lučana.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

Kraj meča: Partizan - Mačva 0:0

96. minut - Zdjelar je odgurnuo fudbalera gostiju Tošića, pa su obojica zaradili po žuti karton

90. minut - Igraće se još 6 minuta u Humskoj

81. minut - Slobodan udarac za Partizan na oko 18 metara od gola, pokušao je ponovo Pantić, ali Puletić vrhovima prstiju izbija loptu u korner

67. minut - Pokušao je Pantić direktno iz slobodnog udarca, Puletić umalo da propusti loptu kroz noge

61. minut - Kakva šansa za Partizan, Pantić je proigrao Markovića, a ovaj sa sedam metara šutirao preko gola.

51. minut - Prilika za Mačvu, ali bez promene rezultata

Poluvreme: Partizan - Mačva (0:0)

Zavejani stadion u Humskoj
Zavejani stadion u Humskoj foto: FK Partizan

45. minut - Crveni karton za Uroševića

43. minut - Miletić umalo da dovede Partizan u vođstvo

21. minut - Urošević propušta najbolju priliku na meču

19. minut - Sudija prekida meč kako bi se očistile linije na terenu od snega

14. minut - Mlak udarac Lazara Ivića, brani Kljajić

18:00 - Meč je počeo

17:45 - Sastavi:

Partizan: Kljajić - N.R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević - Zdjelar, Kosović, Pantić, Zakarić - Nikolić, Rikardo

Mačva: Puletić - Pejović, Šušnjar, Tošić, Marić - Ivić, Jeftić, Marković - Milosavljević, Babić, Gemović