MAKAZICE ĐURĐEVIĆA ZA ERUPCIJU U HIHONU: Magija za pobedu - proradio srpski golgeter!
Pogodak Uroša Đurđevića protiv Tenerifa, Foto: Youtube / Printscreen

ŠPANSKA SEGUNDA

Njegov klub je uspeo da savlada Tenerife sa 2:1, iako je sve do 62. minuta bilo bez golova

Objavljeno: 10:17h

Nekadašnji fudbaler Partizana Uroš Đurđević je uspeo da postigne svoj prvi gol u Segundi, odnosno drugi gol u dresu Sportinga iz Hihona. Njegov klub je uspeo da savlada Tenerife sa 2:1, iako je sve do 62. minuta bilo bez golova. Tada je Babin doveo Sporting u prednost, a samo 5 minuta kasnije Đurđević koristi "blickrig" svog tima i postiže novi gol za 2:0 i to na sjajan način.

Tenerife je moglo samo do utešnog gola, postigao ga je Naranho u 72. minutu utakmice.