Stara dama preuzela vrh: Zaza rešio derbi sa Napolijem u poslednjim minutima meča! (FOTO) (VIDEO)

TORINO U TRANSU

Aktuelni šampion Italije vratio se na lidersko mesto prvenstva "minimalcem" protiv neugodnih gostiju iz Napulja
Torino je u ekstazi! Juventus je u derbiju 25. kola italijanskog prvenstva Napoli sa 1:0, i od njega preuzeo čeono mesto na tabeli.
Domaći su tokom meča bili konkretniji i stvarali su bolje šanse, bila na vrhu zadatka.
Dibala, Hamšik, Insinje i Raul Albiol su bili u izglednim šansama za gol, ali su se dveju ekipa istakli sjajnim intervencijama, pogotovo Đanluiđi Bufon Sve do 88. minuta mreže su mirovale u ne toliko zanimljivom duelu prve dve ekipe na tabeli Serije A, a onda je Simone Zaza zatresao mrežu Pepea Reine.
Rezultati: Petak: 1:3
5:2 Subota: 1:2 1:1
1:0 12.30 15.00 15.00