TRILER U MADRIDU: Kapiten u 91. rešio derbi i doneo pobedu Atletiku! Srbin poražen od svojih, nula u Kataloniji!
Sjajan derbi u Madirdu, Foto: Reuter

12. kolo primere

Pobeda Slepih miševa i remi u Valjadolidu

Fudbaleri Atletiko Madrida su golom kapitena Godina u 91. minutu došli do pobede nad Bilbaom u okviru 12. kola Primere rezultatom 3:2 (0:1).

Na stadionu Vadna Metropolitano domaći Atletiko je loše otvorio meč, gosti us došli do vođstva golom Injaki Vilijamsa u 36. minutu.

Drugo poluvreme donelo je mnogo više uzbuđenja, Parti je izjednačio u 61. minutu da bi nekoliko trenutaka kasnije Vilijams ponovo doneo prednost Bilbau.

Usldeio je odgovor Madriđana. Prvo je Rodirigo iskoristio dodavanje Partija da bi se u 91. minutu Godin najbolje snašao u šesnaestercu i udarcem glavom doneo veliku radost za sve navijače.

Naš Nemanja Maskimović je odigrao ceo meč u porazu svog tima nad Valensijom. Hetafe nije uspeo da slavi na svom terenu pošto su Slepi miševi trijumfovali golom Pareha sa bele tačke.

U poslednjem meču dana španske Primere Đirona i Leganes su odigrali bez golova - 0:0.

12. kolo Priemre:

Petak

Levante – Real Sosijedad 1:3 (1:0) (Ćema 4 – Ernandez 73, Huanmi 77, Ojarcabal 83)

Subota

Valjadolid – Eibar 0:0

Hetafe – Valensija 0:1 (0:0) (Pareho 79 PEN)

Atletiko Madrid – Atletik Bilbao 3:2 (0:1) (Tomas 61, Rodri 80 – Godin 90 – Vilijams 36, 64)

Đirona – Leganes 0:0

Nedelja 12.00 Alaves – Ueska 16.15 Barselona – Betis 18.30 Rajo Valjekano – Viljareal 18.30 Sevilja – Espanjol 20.45 Selta – Real Madrid