Produžetak koban po Srbiju: Rusija ide u finale! (FOTO) (VIDEO)

Naša selekcija će se u borbi za treće mesto sastati sa boljim iz duela Španija - Kazahstan.
Objavljeno: 20:40h
Reprezentacija Srbije , nažalost, neće igrati finale
Evropskog prvenstva u futsalu , jer je poražena od
selekcije Rusije posle produžetaka rezultatom 3:2. Izabranici Aleksandra Kovačevića, čak dva puta su uspevali da se vrate u meč, ali je kvalitet gostujuće ekipe ipak na kraju doneo prevagu. U jednoj veoma tvrdoj i napetoj utakmici, naš tim je uspevao dva puta da nadomesti gol zaostatka,
zahvaljujući sjajnim potezima Mladena Kocića i Miloša Simića, ali smo uvek bili za grešku ispred dobrih poteza, što su Rusi znali da iskoriste. Orlovi samo hrabro, kao i do sada: Poruka Zvezdinih fudbalera srpskim futsalerima! (VIDEO)
Utakmica je odlučena u trećem minutu produžetaka golom Romula, a pored njega su za "baćuške" golove postigli Abramov i Eder Lima.
Srbija - Rusija 2:3 (0:1) Dvorana: Gledalaca: Strelci:
TOK UTAKMICE 3. minut - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! Neverovatno! I treći put gubimo na ovoj utakmici!
36. minut - GOOOLLLLLLLLLLLLL!!! Nije nam mnogo trebalo da iskoristimo igrača više. Strelac je Miloš Simić.
35. minut - Eder Lima dobija crveni karton, i automatski naša ekipa ima dva minuta igrača više.
34. minut - GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!! Ponovo smo na neverovatan način primili pogodak. Ovoga puta, strelac je Abramov.
26. minut - GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Mladen Kocić donosi izjednačenje našem timu. Strašan soloprodor i BOMBA za 1:1
23. minut -
15. minut - 13. minut - GOOOOOLLLLLLLL!!! Nažalost, gostujuća ekipa dolazi do vođstva. Strelac je Eder posle velike greške naše odbrane.
12. minut -
espreso.co.rs
18:11 -
17:55 -

Evo kakva je atmosfera ispred Kombank Arene pola sata pre početka utakmice između Srbije i Rusije...više na http://bit.ly/1o2JT4E