VEČITI DERBI PRIPAO PARTIZANU: Treći trijumf crno-belih od početka sezone u duelima sa Zvezdom!
Slavlje pionira crno-belih, Foto: FK Partizan

PIONIRI

Objavljeno: 17:27h

Treći „večiti derbi“ u okviru mlađih kategorija ove jeseni i treća pobeda Partizana!

Nakon omladinaca i kadeta, koji su pre izvesnog vremena slavili pobede, danas su pioniri Partizana (trener Zoran Tešović), u okviru 8. kola Prve lige pionira Beograda, bili ti koji su nadigrali svoje vršnjake iz Crvene zvezde.

Partizan je slavio u „Zemunelu“ protiv C. zvezde sa 2:1, i to potpunim preokretom u drugom polovremenu!

Gosti su na poluvreme otišli sa vođstvom od 0:1 (zasluženo, bili su boji u prvih 45 minuta), a onda je u igru ušao Lazarević koji je izjednačio na 1:1, da bi Veljić postigao drugi i pobedonosni gol, za veliko slavlje crno-belih dečaka! Uspeh je još veći ako se zna da je Partizan meč završio sa igračem manje, s obzirom da je poslednja 4 minuta regularnog vremena odigrao bez napadača Vlahovića (dobio drugi žuti karton).

Nakon osam odigranih kola, Partizan se osamio na vrhu tabele sa maksimalnim učinkom od 8-0-0 (gol razlika 30:4), a Crvena zvezda je druga sa tri boda manje.