IAGO ASPAS x3: Selta razbila Eibar, Levante bolji od Leganesa, Atletiko savladao Sosijedad!
Iago Aspas, Foto: EPA / Salvador Sas

PRIMERA, 10. KOLO

Odigrani su subotnji mečevi Primere

Fudbaleri Selte pobedili su danas na svom terenu Eibar sa ubedljivih 4:0, u utakmici desetog kola španske Primere.

Tri pogotka za tim iz Viga postigao je Jago Aspas - u petom, 36. i 82. minutu. U strelce se upisao i Brais Mendes u 56. minutu.

Selta je deveta na tabeli Primere sa 13 bodova, dok je Eibar na 15. poziciji sa dva boda manje.

Fudbaleri Levantea pobedili su na svom terenu protiv Leganesa sa 2:0 golovima Martija Rodžera i Rubena Ročine.

Levante je sedmi na tabeli sa 16 osvojenih bodova, dok je Leganes na 18. mestu sa osam.

U poslednjem meču dana Atletiko Madrid je na svom terenu savladao Real Sosijedad rezultatom 2:0.

Poveli su domaći u 45. minutu preko Godina, dok je pobedu doneo Felipe Luis u 60. minutu meča.

Nedelja:

12.00 Hetafe – Betis 16.15 Barselona – Real M. 18.30 Alaves – Viljareal 20.45 Sevilja – Ueska Petak: Valjadolid – Espanjol 1:1 (0:1)