PARTIZAN U KANALU: Novi neuspeh crno-belih, Grobari traže ostavke!
Detalj sa meča između Partizana i Napretka, Foto: Starsport©

Superliga Srbije, 13. kolo

Sva dešavanja na ovom meču mogli ste da pratite u "lajv blogu" Espresa

Fudbaleri Partizana i Napretka odigrali su nerešeno 1:1 na stadionu u Humskoj u 13. kolu Superlige.

Nemanja Nikolić je već u 12. minutu načeo goste i sa 1:0 se otišlo na veliki odmor.

U nastavku je ekipa Napretka zaigrala ofanzivnije, a to im se isplatilo u 62. minutu kada je Aleksa Vukanović sjajnim golom izjednačio rezultat.

Svega nekoliko minuta kasnije Armin Đerlek je zaradio crveni karton pa su fudbaleri Partizana bili sa deset igrača u polju u završnici meča.

Do kraja susreta nije viđen nijedan pogodak i podela bodova je najrealniji ishod ovog meča.

Partizan je ovim bodom stigao do 26 boda i nalazi se na četvrtoj poziciji, dok je Napredak osvojio i 19. bod ove sezone.

KRAJ MEČA: Partizan-Napredak 1:1

90. minut - Grobari ponovo traže ostavku uprave kluba!

80. minut - Loša partija crno-belih u drugom poluvremenu, do kraja je ostalo nešto više od deset minuta igre

73. minut - Crveni karton zaradio je Armin Đerlek

62. minut - GOOOL: Vukanović je majstorskim golom izjednačio rezultat u Humskoj!

53. minut - Velika prilika za Partizan, Zakarić je šutirao sa leve strane, a lopta odlazi tik pored stative

45. minut - Kraj prvog poluvremena.

1 / 8 Foto: Starsport©

42. minut - Varnice sada na terenu između Veškovca i Rikarda, pa je sudija dao žuti karton obojici.

Veškovac i Gomeš u klinču
Veškovac i Gomeš u klinču foto: Starsport©

36. minut - Pokušaj Rikarda Gomeša ali lopta odlazi preko gola.

28. minut - Nema značajnijih dešavanja na terenu od trenutka kada je Partizan postigao gol. Igra se uglavnom na sredini terena.

12. minut - GOOOL! Partizan je poveo protiv Napretka. Rikardo je proigrao Jankovića, a crnogorski reprezentativac ubacuje loptu u peterac koju u klizećem startu Nikolić ubacuje u mrežu.

9. minut - Prvi pokušaj igrača Napretka, udarac sa nekih 20 metara, ali Stojković nije imao problema da ukroti loptu.

1. minut - Utakmica je počela.