Modrić golčinom izvukoa Real, fenjeraš namučio Barselonu! (VIDEO)

primera 23. kolo

Barselona je pobedom zadržala prvo mesto na tabeli sa 54 osvojena boda, tri boda više od Atletiko Madrida, ali uz utakmicu manje*Hrvatski reprezentativac postigao pobedonosni gol za kraljevski klub

Fudbaleri Barselone savladali su u gostima Levante sa 2:0, u 23. kolu Primere. Vodeći gol u meču viđen je u 21. minutu, kada je Alba uputio oštar centaršut u kazneni prostor, a David Navaro nespretno intervenisao i poslao loptu u svoju mrežu, dok je konačan rezultat postavio Luis Suarez u nadoknadi vremena. Nije Barselona igrala svoju karakterističnu igru, ali se čini da su Katalonci na samom početku meča oštećeni, kada je posle proigravanja Inijeste, Mesi lako matirao protivničkog golmana, a pomoćni sudija signalizirao nepostojeći ofsajd. Imao je i domaći tim svoje šanse preko Moralesa, koji je u 38. minutu pogodio stativu, dok je početkom drugog poluvremena Rosi odlično šutirao, ali je još bolje reagovao golman gostiju, Klaudio Bravo. Barselona je ovom pobedom zadržala prvo mesto na tabeli sa 54 osvojena boda, tri boda više od Atletiko Madrida, ali uz utakmicu manje, dok je Levante ostao na poslednjem mestu sa 17 osvojenih bodova. Mučio se Real Madrid u Granadi, ali je na kraju uspeo da slavi rezultatom 2:1. Kraljevski klub je u vođstvo došao preko Karima Benzeme u 30. minutu, da bi posle sat vremena igre El Arabi izjednačio rezultat.

Ipak, pet minuta pre kraja, Luka Modrić je fenomenalnim udarcem doneo pobedu kraljevskom klubu.
Primera, 23. kolo Nedelja: 0:2 1:0 1:1
1:2 Ponedeljak: 20.30 Subota:
3:1 2:0 0:0 1:1