ODLIČNA UVERTIRA U LIGU NACIJA: Veliko priznanje za Filipa Kostića posle gola u Ligi Evrope

SVAKA ČAST

U potpunosti je zaslužio...

Veliko priznanje za Filipa Kostića. Srpski reprezentativac je uvršten u tim 2. kola Lige Evrope.

Kostić je dao jedan od četiri gola Ajntrahta u pobedi nad Laciom 4:1 u četvrtak uveče. On je bio precizan u 28. minutu meča pri rezultatu 1:1 posle golova Da Koste za Ajntraht i Parola za Lacio.

Filip se posle dodavanja Mijata Gaćinovića ubacio iz drugog plana i sa sedam, osam metara zakucao loptu u mrežu.

Gol je u ubedljivom trijumfu postigao i Luka Jović u 52. minutu za 3:1, da bi konačan rezultat postavio Da Kosta.