SRBI REŠETAJU PRED NASTAVAK LIGE NACIJA: Prijović načeo BATE, Kostić konačno prekinuo post!

liga evrope, 2. kolo

Sjajne partije srpskih reprezentativaca

Srpsko veče u Ligi Evrope. Dva reprezentativca Srbije postigli su golove za svoje timove u prvom poluvremenu utakmica.

Ajntraht u Frankfurtu vodi protiv Lacija sa 2:1 u grupi H. Drugi gol za nemačkog predstavnika, ujedno svoj prvi u Ajntrahtu, postigao je reprezentativac Srbije Filip Kostić. Asistent kod pogotka bio je Mijat Gaćinović.

Gol možete da vidite OVDE.

PAOK ima prednost od 3:0 u Belorusiji protiv BATE Borisova u meču L grupe. Aleksandar Prijović bio je strelac prvog gola za crno-bele iz Soluna u šestom minutu.