Fudbaler Malage štiklom razmontirao odbranu Hetafea! (VIDEO)

Primera 23. kolo

Magija na Iberijskom poluostrvu

Fudbaleri Malage su trijumfovali protiv Hetafea na svom terenu u prvom meču 23. kola španske Primere rezultatom 3:0. Domaćin u prednost stiže pogotkom Huanpija u 9. minutu. Sjajno je predriblao dvojicu odbrambenih igrača protivničke ekipe pre nego što je plasirao loptu u mrežu. Sjajno prvo poluvreme tima sa obale Sredozemnog mora nastavlja se u 23. minutu kada se posle sjajne akcije u listu strelaca upisuje Kristijan Acu posle asistencije Čarlsa. U 43. minutu je viđen nova sjajna akcija - Fudbaleri Malage su izveli aut, promešali odbranu Hetafea sa šest pasova i divnom štiklicom pa lopta stiže do Čarlsa koji rutinski postavlja konačan rezultat - 3:0.