Brutalan start Srbije na Evropskom prvenstvu: Padali rekordi u Areni, pukla i petarda Orlova! (VIDEO)

puna mreža gostiju

Iako je gostujuća ekipa povela, naša selekcija ostvarila je ekstremno važnu pobedu*Navijači oborili rekord po poseti
Objavljeno: 20:21h
Kakav praznik fudbala u Kombank Areni. U utorak uveče u najvećoj dvorani na Balkanu otvoreno je Evropsko prvenstvo u futsalu utakmicom između Srbije i Slovenije, a naša selekcija posle preokreta stigla je do pobede.
Da ovaj događaj bude još lepši pobrinula se beogradska publika koja je oborila rekord po poseti Evropskih prvenstava. Naša selekcija se ovom pobedom značajno približila polufinalu, s obzirom na sistem takmičenja (tri reprezentacije u grupi, dve idu u 1/4finale).
6 majstora futsala koje morate gledati u Beogradu! (VIDEO)
a postavljen je pre četiri godine u Splitu na utakmici između Hrvatske i Rumunije.
Nakon početnog šoka i vođstva gostujućeg tima, naša selekcija je zaigrala mnogo ozbiljnije i angažovanije, a to je donelo rezultat. Najpre je nakon penala sa 10 metara rezultat izjednačio Slobodan Janjić, da bi nam pobedu golovima u drugom delu doneli Mladen Kocić (2x), Slobodan Rajčević i Marko Pršić.
SRBIJA - SLOVENIJA 5:1 ( 1:1
) Dvorana: Gledalaca: 11.161 Strelci:
TOK UTAKMICE 33. minut - GOOOOOLLLLLLLLLLL!!! 5:1! I Marko Pršić se upisuje u strelce!
31. minut - GOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! Evo i četvrtog gola u mreži Slovenaca! Ponovo je strelac Kocić, posle strašnog solo prodora i udarca!
27. minut - GOOOOOLLLLL!!! Stižemo do 3:1! Posle jednog karambola, sjajno se snašao Slobodan Rajčević!
21. minut - GOOOOOLLLLLLL!!! Srbija je potpuno preokrenula rezultat! Strelac pogotka za naš tim je Mladen Kocić.
14. minut - GOOOOOLLLLL!!! Zbog prekršaja Slovenaca dobili smo penal sa 10 metara, a siguran izvođač bio je Slobodan Janjić.
10. minut -
3. minut - GOOOOOLLLLL!!! Odličnu kombinaciju posle slobodnog udarca, Slovenci su pretvorili u gol! Strelac je Igor Osdrekar.