Zvezda je bila u potpunom nokdaunu, ali onda je Pongračić namerno zgazio Pavkova! Za dva minuta, Ben i Degenek su doneli potpuni preokret!

Vetar u leđa!

Fudbal je najluđa igra na svetu

Objavljeno: 22:39h

Potez hrvatskog internacionalca Marina Pongračića, kada je u 60. minutu utakmice Salcburg - Zvezda namerno nagazio Milana Pavkova po grudima, iako je ovaj bespomoćno ležao na travi, bio je vetar u leđa fudbalerima Crvene zvezde, koji su do tog momenta gubili sa 0:2.

Delovalo je kao da je sve gotovo, ali nije bilo! Posle tog momenta, Zvezda je kao iz inata, u dva minuta postigla dva gola i donela potpuni preokret, pošto taj rezultat nju vodi u grupnu fazu Lige šampiona po prvi put otkako ovo takmičenje postoji.

Strelac oba gola bio je El Fardu Ben, ali je u prvi mah delovalo da je drugi, izjednačujući pogodak postigao Miloš Degenek.

Inače, odmah posle krvničkog starta, Pavkovu je krenula krv iz glave, pa su doktori morali da mu stave onu dobro poznatu "čalmu".