SL: Spektakl na Čairu, Lučanci i dalje bez poraza, minimalac Bačke!

SUPERLIGA, 6. KOLO

Bačka je pred svojim navijačima ostvarila minimalnu pobedu

Odigrani su subotnji mečevi 6. kola Superlige Srbije.

Radnički iz Niša i Napredak su podelili bodove u utakmici 6. kola Super lige. U meču u kome su viđena dva penala, ali i crveni karton za domaćina, Kruševljani su do boda došli golom Senegalca Ndajea u 86. minutu.

Dva puta je Napredak vodio, ali su Nišlije golovima Stanisavljevića i Haskića sa bele tačke stizali do izjednačnenja. U 80. minutu Pankov je doneo vođstvo ekipi sa Čaira, ali je samo tri minuta kasnije Saša Stojanović isključen, a Napredak je brojčanu prednost pretočio u gol u 86. minutu za konačnih 3:3.

Fudbaleri Napretka su nekako došli do boda
Fudbaleri Napretka su nekako došli do boda foto: Saša Pavlić Koky

Nerešeno je bilo i na Banjici, u duelu Rada i Mladosti. Posle dve uzastopne pobede “građevinari” su morali da se zadovolje bodom protiv Lučanaca, koji još uvek ne znaju za poraz u novoj sezoni.

Detalj sa meča Rad - Mladost Lučani
Detalj sa meča Rad - Mladost Lučani foto: Starsport©

Bačka je pred svojim navijačima ostvarila minimalnu pobedu protiv Radnika, koji je u seriji od tri poraza.

Superliga, 6. kolo:

Bačka – Radnik 1:0 (1:0) Gavrić 25’

Rad – Mladost 1:1 (1:1) Marinković 13’ – Jovanović 33’

Radnički – Napredak 3:3 (1:1) Stanisavljević 44'(pen), Haskić 76'(pen), Pankov 80’ – Baha 29’, Vukanović 71’, Ndaje 86’

Crvena zvezda – Čukarički 2:1 (0:0) Srnić 53’, Gobeljić 71’ – Tedić 67’