GADNIJE NE MOŽE: Jeziva povreda igrača Liverpula, krpili ga sa 15 kopči, a Klop se sprdao s njim pred novinarima! (FOTO)

prvo je brojao zvezde pa zatim kopče

Nije za one sa slabim stomakom...

Objavljeno: 20:52h

Ekipa Liverpula u subotu je odigrala prijateljsku utakmicu u Dablinu protiv Napolija, meč je završen rezultatom 5:0.

Senku na ubedljivu pobedu bacila je užasna povreda strelca prvog gola Džejmsa Milnera koji je zbog rasekotine na glavi morao da napusti teren početkom drugog poluvremena.

- Znao sam odmah da će morati na ušivanje. Ovo je svakako bacilo senku na našu pobedu. Ima 15 kopči na glavi, ali još mu nismo dali ogledalo - izjavio je trener Liverpula Jirgen Klop kroz smeh.

Golove su postigli Milner u 4, Vajnaldum u 9, Salah u 58, Staridž u 73. i Moreno u 77. minutu.