ĐUKIĆ OTIŠAO, SVE OSTALO ISTO: Partizan opet jalov protiv Mladosti, Mirkovića čekaju pune ruke posla! (VIDEO)

Superliga Srbije, 3. kolo

Sva dešavanja sa ove utakmice ste pratili u "lajv blogu" na Espresu

Objavljeno: 20:58h

Miroslav Đukić je otišao, ali problemi sa Partizanovom igrom i rezultatima su ostali. Mladost je odnela bod iz Humske, pošto je meč 3. kola Superlige završen 0:0.

Iako ih je u ovom meču predvodio Žarko Lazetić, trener iz Teleoptika, dok je novi strateg Zoran Bata Mirković meč gledao iz svečane lože, jer se i dalje čeka na potrebnu papirologiju, nije to donelo neku vrstu preokreta u igri crno-belih.

Žarko Lazetić je vodio Partizan na ovoj utakmici
Žarko Lazetić je vodio Partizan na ovoj utakmici foto: Starsport©

Novo je to bilo mučenje za navijače koji su očekivali tri boda na svom stadionu, a umesto toga su opet videli probleme sa realizacijom i jalovu inicijativu, što je sada već postalo hronično u igri vicešampiona Srbije u ovom delu sezone.

Istina, napadali su domaći, stvorili nekoliko sasvim pristojnih i solidnih šansi, ali realizacija je opet izostala. Jasno je svima da teško stižu do gola i to je ono na čemu će odmah morati da poradi Mirković.

Promašivali su prilike Gomeš i Suma, pokušavali iz daljine Smiljanić i Ivanović, ali nijedna lopta nije završila u mreži golmana Rosića.

Sejduba Suma je pokušavao sa udarcima iz daljine, ali bez uspeha
Sejduba Suma je pokušavao sa udarcima iz daljine, ali bez uspeha foto: Starsport©

Tako već posle tri kola nacionalnog šampionata zaostaju za šampionom Crvenom zvezdom 5 bodova, a ono što je najbitnije već za četiri dana ih čeka iskušenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope u gostima Nordsjelandu.

Nema šta, Mirković će morati odmah da zasuče rukave.

Sva dešavanja sa ove utakmice ste pratili u "lajv blogu" na Espresu.

90+5. minut - Kraj utakmice! Partizan nije pobedio ni u drugom meču nove sezone Superlige.

90. minut - Sudija je odredio 5 minuta nadoknade, Grobari gube strpljenje i ponovo su počeli da skandiraju "Uprava napolje".

81. minut - Ponovo udarac Ivanovića iz daljine, ovog puta precizije, ali brani Rosić.

78. minut - Bez golova u Humskoj i dalje! Igrači obe ekipe su vrlo iscrpljeni što je posledica teškog vremena.

Nemanja Miletić izbacuje loptu
Nemanja Miletić izbacuje loptu foto: Starsport©

66. minut - Pokušao je iz daljine Ivanović, ali lopta odlazi preko gola.

57. minut - Dobra šansa za Pavlovića koji je zapretio Kljajiću. Iznenadan udarac sa ivice šesnaesterca odlazi pored gola.

50. minut - U toku je drugo poluvreme. Novi trener Partizana Zoran Bata Mirković ovaj meč posmatra iz svečane lože.

Zoran Mirković gleda meč Partizana iz lože
Zoran Mirković gleda meč Partizana iz lože foto: Starsport©

45. minut - Kraj prvog poluvremena u kome su crno-beli imali inicijativu i pretili, stvarali šanse, ali bez realizacije.

Rikardo Gomeš u duelu sa protivnikom
Rikardo Gomeš u duelu sa protivnikom foto: Starsport©

38. minut - Sada je Sejduba Suma pokazao svoju lucidnost, lažnjakom je izbacio igrača Mladosti iz igre, šutirao, ali lopta odlazi pored gola.

35. minut - Auuuh, kakva je sada bila prilika za Gomeša! Sam je izbio pred golmana Rosića, ali iz okreta šutira dosta loše i lopta odlazi daleko pored gola.

28. minut - Nova velika šansa za Partizan! Dobar Centaršut, lopta je proletela kroz kazneni prostor gostiju i niko od igrača Partizana nije stigao do nje.

21. minut - Pokušaj Jankovića iz slobodnog udarca, lopta odlazi pored stative, jedna od boljih prilika na meču.

12. minut - Traže crno-beli penal! Rikarda Gomeša je na ivici šesnaesterca nagazio igrač Radničkog, međutim, sudija se nije oglasio iako su igrači domaće ekipe urgirali.

12. minut - Pokušaj povratnika Lole Smiljanića udarcem iz daljine ali je izblokiran. Traži podršku navijača nekadašnji kapiten crno-belih.

18.15 - Evo sastava Partizana i Mladosti.

Partizan: Kljajić, N. R. Miletić, Valijente, Marković, N. G. Miletić, Smiljanić, Đerlek, Janković, Pantić, Suma, Rikardo Gomeš.

Mladost: Rosić, Andrić, Milošević, Šatara, Pešić, Pavlović, Pejović, Tumbasević, Radivojević, Odita, L. Jovanović.