ŠAĆIRI PONIZIO ĐAVOLE: Liverpul unakazio Junajted, a momak iz Gnjilana pokazao zašto je doveden na Enfild! (VIDEO)

DEBITANTSKI NASTUP

Ubedljiva pobeda Liverpula u Internacionalnom kupu šampiona

U duelu Internacionalnog Kupa Šampiona Liverpul je sinoć ubedljivo savladao Mančester junajted sa 4:1, a meč je obeležio novajlija u timu Jirgena Klopa, Švajcarac Đerdan Šaćiri.

Šaćiri je na debiju u dresu Liverpula postigao sjajan gol, a upisao je i asistenciju.

Aktuelni vicešampion Evrope stigao je do prednosti na "Mičigen areni" u An Harboru u 28. minutu, kada je Sadio Mane bio precizan sa 11 metara.

Mančester Junajted je izjednačio tri minuta kasnije golom Brazilca Andreasa Pereire.

Novu prednost Liverpulu doneo je Danijel Staridž u 66. minutu nakon asistencije sinoć sjajnog Šaćirija.

"Redsi" su prednost uvećali u 74. minutu. Dosuđen je novi penal, a siguran sa bijele tačke bio je Šenji Odžo.

Do kraja je viđen još jedan pogodak. I to fenomenalan. Šaćiri je makazicama savladao golmana Junajteda i postavio konačan rezultat.