Ronaldove nestvarne brojke, preokreti Junajteda i Benfike, PSŽ rutinski u Ukrajini! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA 2. KOLO

Sjajno veče za Kristijana Ronalda obeležilo je mečeve u sredu uveče
Objavljeno: 23:06h

Ne tako uzbudljivo veče u Ligi šampiona kao prethodno, ali jako kvalitetno. Viđeno je nekoliko preokreta, lepih golova, a i iznenađenja. Prvi meč igran je u 18 sati a snage su odmerili Astana i Galatasaraj, gde je za 12 minuta postignuto 3 autogola. Konačan rezultat - 2:2.

Borusija Menhegladbah je imala prednost od 54. minuta, ali je Otamendi izjednačio posle 10 minuta, dok je Serhio Aguero u poslednjim minutima sa bele tačke doneo pobedu "građanima".
Moskovski CSKA je u prvom delu "pregazio" PSV Ajndhoven, ali je popustio u drugom poluvremenu i bio u situaciji da izgubi dva boda, međutim, savladao je holandskog šampiona sa 3:2. Zoran Tošić je odlično odigrao meč uz dve asistencije.
Juventus je opravdao ulogu favorita i golovima Morate i Zaze savladao Sevilju sa 2:0.
Malme je uz svu želju i podršku navijača izgubio od Reala sa 2:0, a oba gola postigao je Kristijano Ronaldo. Time se izjednačio sa Raulom po broju golova, a uz to postigao i 500. gol u karijeri.
I pored toga što su primili gol na samom startu meča, fudbaleri Mančester junajteda uz odličnu partiju Huana Mate preokrenuli su rezultat protiv Volfsburga i slavili sa 2:1.
PSŽ je dominirao od samog starta u Ukrajini protiv Šahtjora, a golovima Orijea, Luiza i Ibrahimovića upisao je tri boda u grupi A
REZULTATI DRUGOG KOLA LIGE ŠAMPIONA: Grupa A: Šahtjor - PSŽ 0:3 (0:2) (Orije 7, Luiz 23, Ibrahimović 90) Malme - Real 0:2 (0:1) (Ronaldo 29, Ronaldo 90) Grupa B: Mančester junajted - Volfzburg 2:1 (1:1) (Mata 34, Smoling 53 - Kaliguri 4) CSKA Moskva - PSV 3:2 (3:0) (Musa 8, Dumbija 21,36 - Lestijen 60, 68) Grupa C: Astana - Galatasaraj 2:2 (0:1) (Balta a.g. 77', Karole a.g. 89 - Kiša 31, Erić 86) Atletiko - Benfika 1:2 (1:1) (Korea 23 - Gaitan 37, Gvedeš 51) Grupa D: Borusija Menhengladbah - Mančester siti 1:2 (0:0) (Štindl 54 - Otamendi 65, Aguero 90) Juventus - Sevilja 2:0 (1:0) (Morata 41, Zaza 87) Ovako je tekao lajv blog na našem sajtu od jutarnjih sati do samog kraja mečeva: 22:30 - Čak tri pogotka pala su u finišu. Real Madrid overio je pobedu u Malmeu, PSŽ u Ukrajini, a Siti je sa penala stigao do sva tri boda u Nemačkoj.

22:28
22:20 PROBUDIO SE PSV
22:16 DŽABE TEHNOLOGIJA!
22:11 KAPA DOLE MAJSTORE!
22:08 Otamendi izjednačio u Menhegladbahu.
22:06
22:02 - GOOOOL!
21:58 Menhegladbah vodi sa 1:0!
21:54 I JOŠ JEDAN!
21:52 VELIKI PREOKRET!
21:38 - 21:30 - POLUVREME 21:26 Gol u Torinu!
21:24
21:22 CSKA nastavlja da gazi Holanđane
21:20 GOOOOL!
21:14 OBOREN JE REKORD Kristijano Ronaldo 500. gola u karijeri!
21:10 GOOOOL!
21:07 - GOOOOL! Ovog puta strelac je David Luiz!
Druga asistencija Zorana Tošića 20:55 - GOOOOL! Ahmeda Muse protiv PSV Ajndhovena!
20:51 - GOOOOL!
20:50 - GOOOOL!
20:48 Junajteda i Volfsburga. 20:46
20:45 - Mečevi su počeli! Omladinci Malmea pobedili vršnjake iz Madrida sa 1:0.
Šahtjor je izgubio samo 3 od 16 poslednjih utakmica kod kuće
20:12 - Junajted sa ovim timom
20:07 - Sastav Volfsburga pred meč sa Junajtedom.
19:50 - Kraj meča! Astana - Galtasaraj 2:2! Kazahstanci slave štopera Galate! 19:45 - GOOOOL! Neverovatno, Još jedan autogol turskog šampiona. Lionel Kerol je strelac! 19:40 - GOOOOL! Autogol golmana Astane, Nenada Erića, 1:2! 19:35 - GOOOOL! Astana stiže do izjednačenja autogolom Hakana Balte.
19:30 -
utakmicu sa Realom.
19:15 Mančester junajteda Volfsburga Majkl Oven je postigao het-trik protiv "Vukova". 19:00 - Drugo poluvreme u Kazahstanu je počelo, domaćin juri 0:1! 18:50
18:10 Arenasport 1 20.45 Arenasport 3 20.45 Arenasport 4 20.45
17:06 Nemanja Maksimović i Nenad Erić Slovenac Branko Ilić .
UEFA
Bastijan Švajnštajger najavljuje veliku borbu u večerašnjem meču sa Volfsburgom.
14:47
Mančester siti je takođe u problemu sa povređenim igračima, jer Pelegrini neće moći da računa čak na 6 fudbalera neće moći da igraju protiv Menhengladbaha Protiv Junajteda neće moći da igraju dvojcia standardnih prvotimaca Vijeirinja i Luiz Gustavo.
12:34
11:29 Roberta levandovskog koji je protiv Dinama ostvario het-trik i došao do 10 pogodaka u tri poslednje utakmice
11:00 najlepših pogodaka od prethodne večeri, dva gola koje je postigao Filip Mladenović protiv Rome Malmeu Real iz Madrida Nikola Đurđić PSŽ Šahtjoru