ŠOK U LIGI ŠAMPIONA! Delije neće moći da veruju, Zvezdin put ka grupnoj fazi je upravo dobio ozbiljan zaokret! (VIDEO)

2. kolo kvalifikacija za LŠ

Retko ko je verovao da ovo može da se dogodi

Kvota na Trnavu protiv Legije iz Varšave na gostovanju bila je skoro 10, dok je na domaćina bila 1.50, ali...

Slavio je gost i to sa 2:0, pa je tako tim iz Slovačke mnogo bliži tome da se sastane sa Crvenom zvezdom u trećem kolu, nego što je to poljski šampion za kog nastupaju Miroslav Radović (kapiten, bivši igrač Partizana) i Marko Vešović (bivši fudbaler Crvene zvezde).

Pogotke za goste dali su Grendel u 16. minutu i Vlaško u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena, što je ostavilo vatrene Legijine navijače u šoku.

Njihovi ljubimci sada moraju da postignu bar dva gola na teškom gostovanju u komšiluku, ili će morati da se zadovolje kvalifikacijama za Ligu Evrope.

BONUS VIDEO: Nova pesma Delija