SUDIO JE PENAL PROTIV SRBIJE U 90. MINUTU: UEFA odredila arbitra za revanš Crvene zvezde i Spartaksa na Marakani!

Tek na početku karijere

Reč je o turskom arbitru koji nema baš previše internacionalnog iskustva

Crvena zvezda u utorak od 20.30 igra revanš meč 1. kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Spartaksa iz Letonije.

UEFA je u nedelju uveče odredila i koji će arbitar deliti pravdu u meču na Marakani, a to će biti Alper Ulusoj.

Mladi turski sudija nema previše iskustva na međunarodnoj sceni, a ovo mu je prvi put da sudi nekom od srpskih klubova.

Ipak, sa njim je imala iskustva omladinska reprezentacija Srbije tokom kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Švedske, kada je dosudio penal za protivnike u 90. minutu.

Šut sa "bele tačke" je odbranio naš Čupić i samim time odbranio pobedu srpske selekcije od 3:2. U reprezentaciji su igrali i Dejan Joveljić i Aleksa Terzić koji su sada deo tima Crvene zvezde.

Podsećamo da je u prvom susretu u Rigi bilo 0:0.