MILAN ZIDAN, ILI ZINEDIN RADIN: Majstorija bivšeg fudbalera Partizana na koju ni čuveni Francuz ne bi ostao ravnodušan! (VIDEO)

BUĆ

Sjajna partija srpskog veziste

Nekadašnji fudbaler Partizana Milan Radin otišao je zimus u Kazahstan, tačnije u Aktobe, a danas su njegove dobre partije stigle na naplatu i u vidu golova, pošto je bio dvostruki strelac u ubedljvoj pobedi svog tima nad Atirauom u 18. kolu tamošnje Premijer lige – 5:1.

Prvi gol Radin je postigao u 60. minutu lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora, da bi potom učestvovao u akciji za 3:0, a sjajnu igru krunisao u 82. minutu, u stilu Zidanaprevarivši dvojicu čuvara, posle čega je usledila "praćka", neuhvatljiva za golmana. Tim potezom, najlepšim na utakmici, naterao je čak i saigrače da mu aplaudiraju.