Bajern je naravno pobedio, a Levandovski je naravno postigao oba gola za Bavarce! (VIDEO)

bundesliga 18. kolo

U jednoj veoma oštroj i otvorenoj utakmici, gostujuća ekipa je bila mnogo bolji tim i zasluženo je stigla do pobede golovima Roberta Levandovskog u 37. i 61. minutu
Objavljeno: 22:47h

Nakon nekoliko nedelja pauze nastavljeno je nemačko prvenstvo utakmicom između Hambrugera i Bajern Minhena, a bavarski tim je slavio rezultatom 2:1. U jednoj veoma oštroj i otvorenoj utakmici, gostujuća ekipa je bila mnogo bolji tim i zasluženo je stigla do pobede golovima Roberta Levandovskog u 37. i 61. minutu.

sada ima 11 bodova prednosti u odnosu na Borusiju Dortmund. Bundesliga 18. kolo:
Petak: 1:2 Subota: 15.30
15.30 Hofenhajm - Bajer Leverkuzen 15.30 Ingoldštad - Majnc 15.30 Keln - Štutgart 15.30 Borusija Mehengladbah - Borusija Dortmund 18.30 Nedelja: Ajntraht - Volfsburg 15.30 Šalke - Vereder 17.30