LUŽNJIKI VIDEO MAGIJU: Čerišev kao Kvarežma, Golovin opravdao prezime! (FOTO) (VIDEO)

ŽESTOKO

Objavljeno: 19:48h

Rusija je na otvaranju Mundijala pregazila Saudijsku Arabiju pobedivši ih čak 5:0 na Lužnjikiju.

Dvostruki strelac bio je Čerišev, dok su po jednom pogađali Gazinski, Džuba i Golovin.

Svakako najlepši detalj meča dogodio se u prvom minutu sudijske nadoknade kada je fudbaler Viljareala Denis Čerišev postigao fantastičan gol koji će sasvim sigurno biti među najlepšim pogotcima na čitavom šampionatu.

Rus je po lopti opalio "levom spoljnom" sa ivice šesnaesterca i loptu poslao u drugi gornji ugao golmana Saudijaca i tako postavio rezultat na 4:0.

Samo dva minuta kasnije dosuđen je slobodan udarac za "zbornaju" koji je izveo fudbaler CSKA iz Moskve Aleksandar Golovin. On je u poslednjim trenucima susreta postigao izuzetno lep gol koji je golman samo ulepšao svojom paradom i tako zabetonirao pobedu Rusije od 5:0.

Velika pobeda domaćina Mundijala na startu, a sledeći meč ih očekuje već u utorak protiv Egipta od 17 časova.