RUSI I DALJE BEZ POBEDE: Domaćini Mundijala nikako da dođu do trijumfa! (VIDEO)

U SUSRET SP

Inače, Rusija ne zna za pobedu od 7. oktobra prošle godine.

Reprezentacija Rusije se priprema za Mundijal koji se održava baš u njihovoj državi, ali ne deluju impresivno na terenu reprezentativci ove zemlje. Oni su danas odigrali nerešeno protiv Turske, ekipe koja se neće naći na Mundijalu. Na CSKA areni je bilo 1:1, Samedov je doveo domaće u prednost nakon greške odbrane Turaka, sjajno je realizovao veliku šansu koju je imao i iz teške situacije doveo Ruse u prednost.

Igrao se 35. minut kada smo videli prvi gol, a drugi je usledio u drugom poluvremenu, u 59. minutu. Tada je Mali sjajnim udarcem iz kontre prevario Akinfejeva, ruska odbrana je delovala loše u ovoj situaciji. Inače, Rusija ne zna za pobedu od 7. oktobra prošle godine.