Za Seltu i Levante nikada ne bismo rekli, ali oni su odigrali jedan od luđih mečeva u Primeri! (VIDEO)

Primera 20. kolo

Čak 7 pogodaka viđeno je u duelu ove dve ekipe u okviru 20. kola španskog prvenstva

Fenomenalan meč su odigrali Selta i Levante u Vigu, a na kraju se radovao domaćin koji je odneo pobedu 4:3, iako je malo falilo da se to ne dogodi. Menjali su boje lica navijači domaćeg tima u poslednjih nekoliko minuta utakmice, iako je njihova ekipa posle nešto manje od sata igre vodila 3:0 golovima Gvidetija (2) i Jaga Aspasa. A onda umalo izjednačenje, jer su gosti iz Valensije u samo dva minuta postigli dva gola preko Dejversona i Lopeza. Kamen sa srca pristalicama Selte je skinuo bio Oreljana u 84. minutu i taman kada su se ponadali mirnoj završnici ponovo im je strepnju doneo Morales u 89. Ipak, na njihovu sreću u preostalih nekoliko minuta igrači iz Viga su izdržali da ne prime još jedan gol i tako ispuste neverovatno veliko vođstvo. Primera, 20. kolo: Subota Sevilja - Malaga 2:1 (Gameiro 40, 42 - Čarls 72) Selta - Levante 4:3 (Gvideti 35, 40, Aspas 57, Oreljana 84 - Dejverson 63, Lopez 65, Morales 89) Viljareal - Betis 0:0 Sosijedad - Deportivo Nedelja Valensija - Rajo Valjekano 12.00 Real Madrid - Sporting Hihon 16.00 Las Palmas - Atletiko Madrid 18.15 Hetafe - Espanjol 18.15 Barselona - Atletik Bilbao 20.30 Ponedeljak Eibar - Granada 20.30 (Espreso.co.rs)